دوستدار سلامت
گزيده هاي از استاد خدادادي 
قالب وبلاگ

برای از بین بردن کیست تخمدان :

40 روز غذاهای ممنوعه و گوشت و چای را قطع کرده و به جای آن از حبوبات و غذاهای گیاهی مصرف نمائید و 2 نمونه داروی گیاهی باید خورده شود که باید از خود استاد خدادادی سؤال کرد .

چه غذاهایی برای استخوان مفید می باشد :

خوردن کلسیم و هر موقع از کلسیم استفاده کردید حتما با فسفر مصرف کنید و هر موقع هم فسفر مصرف می کنید حتما با کلسیم مصرف نمائید . بیشترین کلسیم در کشک ، کنجد ، بادام ، چهار مغز ، انواع کلم ، نور آفتاب ، پنیر ، پیاز ، پونه ، گردو ، سبزیجات ، میوه با پوست و دون . از علائم کمبود کلسیم غش رفتن پاها علی الخصوص زانو به پائین می باشد . کسانی که غده تیروئیدشان را بر می دارند دچار پوکی استخوان می شوند .

افرادی که کلسیم مصرف می کنند ولی نور آفتاب به بدنشان نمی رسد درصد زیادی کلسیم از بدنشان دفع می شود و نور آفتاب جلوگیری می کند از راشیتیسم و نرمی استخوان .

افرادی که میل دارند پنیر مصرف نمایند حتما شب ، کم نمک و با گردو و سبزی تازه و خرما باشد چرا شب برای اینکه بدن انسان دارای سلولهای بیولوژیک است و هر موقع هوا تاریک می شود به صورت اتوماتیک این سلولها به خواب رفته و سلولهای دیگر شروع به کار و فعالیت می نمایند ( که در روز به خواب رفته بودند) حال اگر پنیر را در روز مصرف نمائیم سلولهایی که مخصوص جذب کلسیم پنیر می باشند به اجبار به فعالیت می پردازند و شب هم به کار خود ادامه می دهند و کم کم فرسوده شده و از بین می روند . ولی اگر در شب مصرف شود کلسیم پنیر و فسفر گردو به راحتی جذب شده و تمام اثر خودش را می گذارد و این غذا را به بچه هایی که فردای آن روز امتحان دارند بدهید چون برای حافظه مفید می باشد .

[ یکشنبه بیستم مرداد 1387 ] [ 18:25 ] [ جواد ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

طب قرآنی
نويسندگان
موضوعات وب
امکانات وب